Najčastejšie kladené otázky:

Dá sa ešte prihlásiť?

Áno, dá. Stále zostáva zopár voľných miest.

Zabudol som prihlásené súťaže. Čo teraz?

Zoznam súťaží a kategórií prišiel každému potvrdenému účastníkovi na email navyše každý registrovaný účastník s uhradeným poplatkom (štartovným) obdrží u registrácie „vstupný list“, kde bude mať zoznam svojich prihlásených súťaží pre každého psíka a štartovné číslo, s ktorým bude súťažiť celý deň.

Kde sa akcia koná, kde zaparkovať, ... ?

Každý účastník obdrží týždeň pred akciou emailom všetky potrebné informácie (ohľadom parkovania, príjazdu, organizácie, občerstvenia, …) .

Preto všetkých žiadame aby si skontrolovali svoj email aby ich nič neprekvapilo.

Čo so sebou?

Predovšetkým platný očkovací preukaz (bez neho nebude psík vpustený do areálu!), misku na vodu pre psíka, vôdzku a obojok pre psíka (voľný pohyb psov je zakázaný!), pohodlné oblečenie (akcia sa koná vonku), niečo pre seba na sedenie (stolička, deka), miesto na odpočinok psíka (box, pelech, deka).

Odporúčame tiež dáždnik alebo pláštenku v prípade nepriaznivého počasia (na mieste nie je miesto na schovanie pred dažďom či slniečkom), slnečník, …

Ďalšie potreby podľa vlastného uváženia.

Koná sa akcia za každého počasia?

Áno 🙂

Preto odporúčame pripraviť sa na akékoľvek počasie. Odporúčame vziať si dáždnik, pláštenku či naopak niečo pred slnkom – slnečník a opaľovací krém 🙂

Čo musí psík vedieť?

Nič špeciálne. Len sa pekne predviesť a tešiť sa z akcie. Psík nemusí ovládať špeciálne povely (v prípade ak sa nechce zúčastniť agility dráhy, súťaže o naj trik alebo v kategórii „pracovný psík“).

Nesmie však byť agresívny (na ľudí ani ostatných psov).