Záhorácky oriešok v televízii

Počas príprav II. ročníka nás oslovila TV JOJ ohľadom nakrúcania reportáží do novej relácie Miláčikovo. 5-členný štáb televízie dorazil v skorých ranných hodinách a začal s nakrúcaním. Celý deň sa pohybovali po areáli, robili rozhovory a nakrúcali zaujímavé momenty.

Záhorácky oriešok pomáha

Hlavným poslaním celej akcie je pomoc psíkom bez domova. Každým ročníkom sa snažíme pomôcť vybranej organizácii nielen finančne (výťažkom z akcie, tomboly, …) ale aj materiálne – materiálnou zbierkou na akcii.

Z II. ročníka akcie sme OZ Záchranný koráb venovali viac ako 400€ na uhradenie veterinárnych nákladov a z materiálnej zbierky odovzdali veľa krmiva, hračiek, pamlskov, obojkov a vodítok a rôznych iných veľmi užitočných a potrebných vecí.

Napísali o nás

Jozef H. – Máte jednu véélikansku jednotku ☺️všetko bolo super až na parádu… počas celej akcie bolo stále cítiť že to robíte srdcom aj havkovia to cítili a za to podali také skvelé výkony 👍👍👍Nie je jednoduché zorganizovať takú skvelú a veľkú akciu a tak potom je to jasné 😛😛😛 Na jednoduché akcie sú obyčajný ľudia a na tie skvelé ste vy… ORGANIZÁTORI ZAHORACKEHO ORIEŠKU. Klobúk dole 😉palec hore

Petra Š. – Velmi pekne dakujeme vsetkym organizatorom, sponzorom a ludom co pomahali s touto super akciou. Dakujeme aj vsetkym ktorím sa pacil nas havino Baddy a dali mu hlas a vdaka nim vyhral cenu publika. Super akcia aj ludia. Dakujeme a dufame ze sa o rok stretneme:)

Iveta M. – dakujeme za peknu akciu organizatorom ,moderatorom a v neposlednom rade rozhodcom….tí mali tažku pracu pri takych suprovych psikoch 😉

Andrea A. – Dakujeme za uzasnu akciu, velmi sa nam pacilo. Isto sa pridame aj na buduci rok 🙂

Kaisy G. – Ďakujeme za nádherný, dobre zorganizovaný deň plný krásnych chlpacikov a skvelých ľudí 😊 Vďaka za super prácu ktorú ste odviedli a tešíme sa snáď zase o rok 

OZ Záchranný koráb – velmi pekne dakuje za moznost zucastnit sa, za Roxy, z ktorej bude medialna hviezda 😉, za veci, ktore ste nam darovali a vobec za vsetko! Vsetkym! Pretoze bez organizatorov by nebolo tejto skvelej akcie a bez Vas, ktori ste prisli a zucastnili sa, by si ani organizatori nepomohli… DAKUJEME!!!

Lara M. – Tiež sa pripájame bolo superr 😍

Iveta K. – Parádna akcia. Ďakujeme organizátorom, porote, všetkým psíkom novým kamošom 🐕. Na takejto akcii sme boli prvý krát a radi prídeme o rok zas. 👍😀🐕🏆 suppeeerrrr Ďakujeme.

Blanka L. – V mene mojich báb a v mojom ĎAKUJEME. Keď Pegy vyhrala v triede seniorov, mala som na krajíčku.

Nikoleta Č. – Krásna akcia!😊

Tatiana C. – Dakujeme za super akciu a vela darcekov uzili sme si pekny den s nasimi chlpacmi a tesime sa nabuduce 😍😊

Petra D. – bolo užasne 😍